XLI Powiatowy Konkurs Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego

DSC07683

14 maja 2018 r. na terenie naszej szkoły odbył się XLI Powiatowy Konkurs Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego  w kategorii szkół podstawowych i gimnazjum. Konkurs odbył się pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Gniezna. Współorganizatorami była Szkoła Podstawowa Nr 5, Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Poznaniu,  Komendant Powiatowy Policji w Gnieźnie, Komendant Straży Miejskiej w Gnieźnie, Komendant Straży Pożarnej
w Gnieźnie.
Do finału wojewódzkiego awansowali:
Szkoła Podstawowa Nr 5 w Gnieźnie – kategoria szkół podstawowych,
Szkoła Podstawowa w Niechanowie – kategoria szkół gimnazjalnych.
Organizatorzy dziękują za pomoc w organizacji konkursu sponsorom nagród:
WORD w Poznaniu,
Kinga Kujawa – Akademia Kierowców w Gnieźnie,
Sklep rowerowy Green Bike,
Auto Sanok w Jankowie Dolnym.
Puchary dla zwycięskich drużyn ufundowali: Prezydent Miasta Gniezna oraz Komendant Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie.

www.gniezno.policja

Organizatorzy: Iwona Labrenz, Piotr Adamski