XV Igrce Mikołajkowe

igrce1

Dnia 4 grudnia 2015 r. w Szkole Podstawowej nr 8 odbyły się XV Igrce Mikołajkowe. Do rywalizacji stanęły wszystkie szkoły podstawowe z Gniezna oraz Szkoła Prymus. Ponad setka dzieci ze wszystkich Szkół Podstawowych z Gniezna oraz Szkoły Prymus rywalizowała w konkurencjach sportowych. Każda szkoła wystawiła reprezentację składającą się z 6 chłopców i 6 dziewczynek. XV Igrce Mikołajkowe dostarczyły sporą dawkę emocji. Najlepszy wynik uzyskali uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 3. Drugie miejsce zajęła reprezentacja “Dziewiątki”, a trzecie gospodarze imprezy, czyli zawodnicy z SP nr 8. Naszą szkołę reprezentowali: Adrianna Buczkowska, Wiktoria Wesołowska, Amelia Palm, Alina Liczbińska, Antonina Cieślak, Greta Kaszak Angelika Stępień, Maksymilian Rzymyszkiewicz, Gracjan Trzaskawka, Igor Grzeszczak, Eryk Adamski, Eryk Sztyma, Kajetan Nowak i Hedloff Oliwier. Serdecznie gratulujemy naszym trzecioklasistom. BRAWO!