Zakończenie roku szkolnego 2023/2024 dla klas I-VII

21 czerwca o godzinie 10:00 podczas uroczystego apelu klasy I-VII pożegnały rok szkolny. Na początek zgromadzonych gości powitała Pani Dyrektor – Arleta Wojdanowicz. Następnie głos zabrał Pan Dyrektor Wydziału Edukacji i Sportu – Marian Pokładecki, który w imieniu Pana Prezydenta Miasta Gniezna, Michała Powałowskiego, podziękował ustępującej ze stanowiska Pani Dyrektor za 15 lat współpracy.

Pan Pokładecki przyznał, że dziś również żegna się z pełnioną funkcją we władzach miasta. Te okoliczności złożyły się na bardzo wzruszający charakter naszej uroczystości. Pani Dyrektor odczytała następnie list z podziękowaniem od Zastępcy Prezydenta Miasta Poznania dla uczennicy klasy 2a – Mai Drost oraz jej Rodziców za zaangażowanie w kampanię „Domy dla Dzieci”. Po części artystycznej przedstawionej przez klasę 7a oraz nasz wspaniały duet wokalny Zosię i Ksawiera z 7b wspierany przez Michalinę z klasy 6a, uczniowie przeszli wraz z wychowawcami do sal, gdzie otrzymali świadectwa. Czas rozpocząć długo wyczekiwane przez wszystkich WAKACJE!

Zakończenie roku szkolnego 2023/2024 dla kl. 1-7

Skip to content