Zakończenie roku szkolnego 2023/2024 w klasie VIII

21 czerwca o godzinie 9.00 podczas uroczystego apelu nastąpiło pożegnanie absolwentów naszej szkoły. Ósmoklasiści po raz ostatni odśpiewali hymn „Dziewiątki”. Odbyło się również oficjalne przekazanie Sztandaru Szkoły nowemu Pocztowi Sztandarowemu.

Pani dyrektor Arleta Wojdanowicz w swoim przemówieniu pogratulowała wspaniałych osiągnięć i życzyła sukcesów w wybranych szkołach ponadpodstawowych. Wręczono dyplomy za osiągnięcia sportowe oraz za aktywną działalność w wolontariacie.

Marcel Szynkowski otrzymał nagrodę specjalną ufundowaną przez Pana Michała Kołodziejczaka, Posła na Sejm RP i Wiceministra Rolnictwa. Ósmoklasiści podziękowali rodzicom, nauczycielom oraz pracownikom szkoły. Ten dzień był pełen wzruszeń i pożegnań. Zakończył się jeden etap, a rozpoczął kolejny. To prawdziwa przyjemność móc patrzeć, jak pięknie rozwinęliście skrzydła. Naszym absolwentom życzymy, aby nowe szkoły były miejscem nie tylko zdobywania wiedzy, ale i odkrywania siebie oraz zawierania prawdziwych przyjaźni.  Idźcie i zdobywajcie świat!
Skip to content