„Zostań Herosem Niepodległości”

Uczniowie naszej szkoły odpowiedzieli na zaproszenie do udziału w organizowanej przez Miasto Gniezno III edycji konkursu „Zostań Herosem Niepodległości”.
Zgodnie z zasadami konkursu, na przesłanych  zdjęciach uczniowie upodobnili się do wybranych przez siebie bohaterów, którzy przyczynili się do odzyskania przez Polskę niepodległości.  Są wśród nich: lokalny bohater pochodzący z Witkowa – Stanisław Gaworzewski, Ignacy Daszyński oraz najbardziej popularny, co nie dziwi, Józef Piłsudski. A przebrali się za nich: Zuzanna Jaskulska z kl. 6c, Maksymilian Perzyński z kl. 6a, Kacper Mroziński z kl. 6a, Amelia Drzewiecka z kl. 6c, Martyna Grubińska z kl. 7a, Weronika Völkel z kl. 7a oraz Kacper Kaszyński i Liwia Górna z kl. 2a, którzy upodobnili się do Józefa Piłsudskiego i jego żony.

Wszystkim gratulujemy inwencji twórczej, pomysłu i jednocześnie dziękujemy za udział w konkursie. Szczególne podziękowania należą się klasie 2a, której uczniowie przygotowali bardzo uroczystą oprawę do zdjęcia swoich kolegów, upamiętniając jednocześnie tak dla nas wszystkich ważne Święto Niepodległości.

Teraz pozostaje nam czekać, czy któryś z naszych uczniów znajdzie się wśród laureatów konkursu. Wyniki zostaną ogłoszone dnia 11 listopada.