II MIEJSCE W POWIATOWYCH ROZGRYWKACH W TURNIEJU ORLIKA 2018

Nasi uczniowie zajęli II miejsce w Powiatowych Rozgrywkach w Turnieju Orlika 2018 w Piłce Nożnej.

Bardzo dobrze zaprezentowali się nasi reprezentanci w  Powiatowym Turnieju IX EDYCJI WIELKOPOLSKIEGO TURNIEJU ORLIKA 2018 W PIŁCE NOŻNEJ.

Uczniowie “Dziewiątki” zwyciężyli z drużynami SP z WITKOWA i z KŁECKA a przegrali z SP 12 Gniezno.

Naszą szkołę reprezentowali:

ADAMSKI ERYK, GROMADZKI IGNACY, DOLNIAK OLAF, GRZESZCZAK IGOR, BŁOCHOWIAK SZYMON, NOWAK KAJETAN, DĄBROWSKI JAKUB, SZTYMA ERYK, TRZASKAWKA GRACJAN, POTOCKI ALBERT, PASTERNAK SZYMON.

Gratulujemy naszym uczniom i ich rodzicom sukcesu.

Opiekunem zespołu był J.Nowak.

………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

Turniej Eliminacyjny IX EDYCJI WIELKOPOLSKIEGO TURNIEJU ORLIKA 2018 W PIŁCE NOŻNEJ

Zwycięstwo w piłce nożnej – Orlik 2018

Bardzo dobrze zaprezentowali się nasi reprezentanci w  Turnieju Eliminacyjnym IX EDYCJI WIELKOPOLSKIEGO TURNIEJU ORLIKA 2018 W PIŁCE NOŻNEJ

Uczniowie Dziewiątki zwyciężyli z drużynami SP 2 Gniezno oraz Szkołą ze Szczytnik Duchowych i awansowali do rozgrywek powiatowych.

Naszą szkołę reprezentowali:

ADAMSKI ERYK, GROMADZKI IGNACY, DOLNIAK OLAF, GRZESZCZAK IGOR, BŁOCHOWIAK SZYMON, NOWAK KAJETAN, DĄBROWSKI JAKUB, SZTYMA ERYK, TRZASKAWKA GRACJAN, POLTASZEWSKI MIKOŁAJ, JAKUBOWSKI PATRYK, PASTERNAK SZYMON.

Gratulujemy naszym uczniom sukcesu.
Opiekunami zespołu byli: M. Borkowska i J. Nowak.