Konkursy prozdrowotne

Na przełomie stycznia i lutego zostały ogłoszone trzy konkursy prozdrowotne.  Już 25 stycznia rozstrzygnięto konkurs „Słodyczom NIE”, polegający na przygotowaniu zdrowych zamienników słodyczy (o czym informowaliśmy już na naszej stronie). Na wyniki pozostałych konkursów musieliśmy poczekać do połowy lutego, dlatego wszystkich laureatów postanowiliśmy uhonorować wspólnie 8 marca. Najpierw nagrodziliśmy uczniów 3 g, którzy byli bezkonkurencyjni w przygotowaniu zdrowych zamienników słodyczy:  Zuzannę Frątczak (I miejsce), Jakuba Fletę, Natalię Młodzikowską i Oliwię Hudzińską.

Drugi konkurs „Mój warzywny przyjaciel” polegał na uszyciu maskotki – warzywka. Tu wygrała Maja Borkowska z 4 b, która zaprezentowała cały kosz warzyw, a drugie miejsce zajęła Oliwia Hudzińska z 3 g, która zrobiła marchewkę i bakłażana.

Podczas ferii można było udokumentować swoje zajęcia i zabawy ruchowe, porobić zdjęcia i opisać, a tak powstały album zgłosić do konkursu. Tę konkurencję także wygrała Maja Borkowska z 4 b.

Serdecznie gratulujemy wszystkim laureatom nie tylko wygranej, ale też tego, że poprzez swój udział w konkursach propagują zdrowy styl życia wśród rówieśników.

Skip to content