"Mam 6 lat"

Galeria > 2014/2015

24 kwietnia 2015 r. w Szkole Podstawowej nr 83 im. Emilii Waśniowskiej "Łejery" w Poznaniu odbyła się Gala Finałowa Konkursu Wielkopolskiego Kuratora Oświaty „Mam 6 lat”. Konkurs przeznaczony był dla uczniów klas I-III szkół podstawowych, którzy rozpoczęli naukę w wieku 6 lat. Celem konkursu było pogłębienie wiedzy uczniów na temat zawodów oraz otaczającej ich rzeczywistości społecznej, budowanie szacunku do pracy innych ludzi, a także promowanie czytelnictwa wśród najmłodszych.
Na konkurs wpłynęło 2000 prac. Wśród laureatów znalazł się uczeń naszej szkoły Wiktor Bujanowski z klasy Ic
, który otrzymał wyróżnienie za pracę plastyczno-literacką „Elektryk”.
Podczas uroczystej gali Wiktor otrzymał dyplom i wspaniały prezent z rąk Wielkopolskiego Kuratora Oświaty - pani Elżbiety Walkowiak oraz Wicewojewody Wielkopolskiego - pani Doroty Kinal.
Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.