Szkoła Podstawowa Nr 9 w Gnieźnie

Idź do spisu treści

Menu główne

Dzień Babci i Dziadka

Galeria > 2012/2013

"Najważniejszą częścią życia każdego z nas są drobne akty uprzejmości, miłości i wdzięczności".

Dnia 01.02.2013 roku uczniowie klasy 2 d zorganizowali spotkanie z okazji Dnia Babci i Dziadka.
P
rzedstawiamy kilka wypowiedzi osób biorących udział w tym wydarzeniu.

„Przygotowana i przedstawiona inscenizacja przez uczniów klasy 2 d na spotkaniu z okazji Dnia Babci i Dziadka, była bardzo wzruszająca. W trakcie przedstawienia można było  zauważyć, jak ogromną pracę w przygotowanie całego programu włożyli zarówno uczniowie, jak i ich wychowawczyni. Dzieci do przedstawienia były przygotowane pod każdym względem; przebrania poszczególnych postaci, jak i rekwizyty były wspaniale dobrane”.
Dziadkowie Marcela Danelskiego

„Dnia 1.02.2013 roku zostaliśmy zaproszeni przez naszą wnuczkę Luizę na przedstawienie pt.
„Droga do Betlejem” z okazji Dnia Babci i Dziadka. Bardzo nam się podobało - dzieci były ładnie przebrane, dobrze przygotowane przez panią wychowawczynię. Ładnie tańczyły, śpiewały i mówiły głośno i wyraźnie. Było też smaczne pieczywo i kawka. Bardzo dziękujemy naszym wnukom i pani za ten występ”.
Babcia i Dziadek Luizy Konieczki

„Przedstawienie, które odbyło się dnia 1.02.2013 r. z okazji Dnia dziadka i Babci było bardzo profesjonalne. Dzieci są bardzo zdolne i potrafią odgrywać swoje role”.
Babcia i Dziadek Jakuba Pawlaka

„Dziękujemy dzieciom z klasy 2d Szkoły Podstawowej nr 9 w Gnieźnie
za przedstawienie z okazji Dnia Babci i Dziadka oraz pani wychowawczyni Annie Kanke za ich przygotowanie. Bardzo nam się podobało. Jesteśmy pełni podziwu za ich zaangażowanie, odwagę i cierpliwość. Brawo!”.
Dziadkowie Paulinki Iwińskiej


Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego