Uzarzewo

Wycieczki > 2011-12

We wtorek 19.06, kolejny raz w tym roku szkolnym, dzieci z klasy 1 d i 1 e wybrały się na  wycieczkę klasową. Tym razem odwiedziły Muzeum Przyrodniczo Łowieckie w Uzarzewie. Ogromną radość sprawiło dzieciom obcowanie z pięknymi eksponatami zwierząt naturalnych wielkości. Wzięły także udział w zajęciach edukacyjnych pt. „Cztery pory roku”, gdzie miały możliwość wykazania się zdobytą w roku szkolnym wiedzą. W drodze powrotnej do Gniezna odwiedziły także fabrykę krówek w Czerniejewie. Tam zapoznały się z ręcznym cyklem produkcyjnym cukierków. Miały także możliwość skosztowania wyrobów cukierniczych i zakupienia ich dla swoich najbliższych. W czasie wycieczki wszystkim dzieciom  dopisywały humory, do domu wróciły z bagażem nowych doświadczeń.