Szkoła Podstawowa Nr 9 w Gnieźnie

Idź do spisu treści

Menu główne

Konkurs Wiedzy o Wielkopolsce

Galeria > 2014/2015

Wielki sukces odnieśli nasi uczniowie w etapie powiatowym XIX Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy o Wielkopolsce, który odbył się 05.02.2015 r. w Gnieźnie. W tym konkursie, każdą szkołę reprezentuje po trzech uczniów z klas 4, 5 i 6. Nasza szkołę reprezentowali - klasy 4: Filip Bujanowski, Bartosz Matuszak, Jakub Stelter, klasy 5: Aleksander Eliks - Pietrzak, Emil Jankowski, Brygida Rusiecka, klasy 6: Oktawia Łukasik, Natalia Smaglewska, Piotr Śliperski.
Miło nam poinformować, że w etapie rejonowym nasza szkoła będzie miała największą liczbę uczestników. Awans do etapu rejonowego uzyskali: Aleksander Eliks – Pietrzak z kl. 5b, Emil Jankowski z kl. 5b, Brygida Rusiecka z kl. 5a
, Jakub Stelter z kl. 4b i Oktawia Łukasik z kl. 6b, która uzyskała najlepszy wynik w powiecie. Jesteśmy jedną z dwóch szkół gnieźnieńskich i jedną z trzech z naszego powiatu, która będzie reprezentować miasto Gniezno i powiat gnieźnieński w etapie rejonowym konkursu, w którym co roku bierze udział kilka tysięcy uczniów z całego województwa wielkopolskiego. Wszystkim naszym reprezentantom dziękujemy i życzymy dalszych sukcesów.


 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego