Szkoła Podstawowa Nr 9 w Gnieźnie

Idź do spisu treści

Menu główne

Gra miejska

Galeria > 2014/2015

Dnia 23 czerwca 2015 r., w ramach obchodów 50-lecia szkoły, odbyła się gra miejska „Od syna do ojca”, zorganizowana przez nauczycielki naszej szkoły, Panie: Agnieszkę Janas i Elżbietę Kistowską. Realizację wsparli uczniowie klas 5 d i 5 d oraz nauczyciele: Beata Friemel, Katarzyna Dudek i Anna Tyrchan.
W grze uczestniczyło pięć drużyn szkół podstawowych numer: 3, 5, 8, 9 i 12. Naszą szkołę reprezentowały uczennice klasy 6 d, pod opieką Pani Małgorzaty Michalak - Sobczak.
Zadaniem grup było poruszanie się po naszym mieście według tekstu, w którym Bolesław Chrobry udał się w sentymentalną podróż w czasy swoich rodziców – Mieszka i Dobrawy. Wspólnie z nim  gracze udali się na wyprawę czytając uważnie wskazówki i wypatrując postaci z legend, podań i bajek, które zadawały im różne zadania. Po wykonaniu wszystkich zadań, uczestnicy gry dotarli do mety, którą była nasza szkoła – imienia Mieszka I. Pani dyrektor Arleta Wojdanowicz podziękowała za udział w naszej grze, życzyła wspaniałych wakacji i rozdała dyplomy uczestnictwa.


Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego