Drzwi Otwarte

Galeria > 2013/2014

6 marca 2014 r. po raz kolejny drzwi Szkoły Podstawowej nr 9 stały otworem. Gości powitała Dyrektor Szkoły - Pani Arleta Wojdanowicz, która zaprezentowała placówkę oraz omówiła zasady przyjmowania uczniów. Dzień Otwarty to świetna okazja do poznania szkoły, nauczycieli i oferty edukacyjnej. Przyszli pierwszoklasiści wraz z rodzicami mogli zwiedzić sale lekcyjne wyposażone w nowoczesne pomoce dydaktyczne, sale komputerowe, świetlicę, stołówkę, bibliotekę, salę zabaw i salę gimnastyczną. Zostały zaprezentowane prace uczniów oraz ich osiągnięcia. Był też czas na  pytania rodziców, na które z chęcią odpowiadali dyrektorzy, pedagog szkolny i nauczyciele. Uśmiechnięte maluchy zostały obdarowane drobnymi upominkami. Dzień Otwarty pozwolił rodzicom i dzieciom poznać naszą szkołę i jej otoczenie.
Zapisy na rok szkolny 201
4/2015 do klasy pierwszej (rocznik 2007 i 2008) są prowadzone w sekretariacie szkoły w godz. 8.00-15.00 ul. Staszica 5 w Gnieźnie. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące oferty szkoły, programu edukacyjnego oraz zajęć dodatkowych.
Zapraszamy!

Program Dnia Otwartego