Gniezno 2c, 2d

Wycieczki > 2013-14

Dnia 11 października klasy II c i II d wraz z wychowawcami p. Danutą Bosacką-Leśniczak i Renatą Widerską odwiedziły Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 przy ul. Cieszkowskiego biorąc udział w zajęciach lotniczych pod kierunkiem instruktora tamtejszej szkoły. Podczas zajęć uczniowie zwiedzili pracownię Technikum Lotniczego, w której ich starsi koledzy uczą się czynności obsługowych statków powietrznych. Mogli zasiąść za sterami samolotu szkoleniowo treningowego TS-11 Iskra z Dęblina, oraz podziwiali na placu przed budynkiem szkolnym samolot szturmowo - bombowy z bazy lotniczej w Powidzu.

Jesień to pora wesoła, roześmiana i barwna jak szkoła. Klasy II c i II d wybrały się na wycieczkę do Parku Miejskiego, której celem była obserwacja zmian zachodzących w przyrodzie jesienią oraz określenie roli parku w życiu człowieka.