Szkoła Podstawowa Nr 9 w Gnieźnie

Idź do spisu treści

Menu główne

Dzień Babci i Dzień Dziadka

Galeria > 2014/2015

Styczeń to miesiąc, w którym przypada jedno z najpiękniejszych świąt w roku – Święto Babci i Dziadka. W piątek, 23 stycznia z tej właśnie okazji uczniowie klasy 3e i 1c zaprosili swoje kochane Babcie i Dziadków, aby uczcić ich święto. Zebrani goście mogli obejrzeć przedstawienie bożonarodzeniowe i montaż słowno - muzyczny w wykonaniu  swoich ukochanych wnuczków. Uczniowie zaprezentowali piosenki i wierszyki oraz wręczyli okolicznościowe  laurki. Występy dostarczyły wszystkim zaproszonym seniorom dużo radości i wzruszeń.
Po części artystycznej wszyscy zasiedli do wspólnego stołu, by spędzić  popołudnie w miłej, rodzinnej atmosferze. Nie zabrakło czasu na wspólne rozmowy, zabawy i śpiew.

19 stycznia klasa 3a z wychowawczynią przedstawiła montaż słowno-muzyczny z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka. Przygotowane wiersze, piosenki i życzenia uświetniły spotkanie. Na zakończenie dzieci zaśpiewały gromkie „Sto lat”, wręczyły również samodzielnie wykonane laurki i upominki nie zapominając również o życzeniach dla swoich Babć i Dziadków. Burza oklasków była najlepszym podziękowaniem dla wnucząt za przygotowane przedstawienie. Dostojni goście spędzili miłe chwile przy kawie, herbacie i słodkich wypiekach.

Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego