Szkoła Podstawowa Nr 9 w Gnieźnie

Idź do spisu treści

Menu główne

Sala 109

Galeria > 2012/2013

Szkoła Podstawowa nr 9 przystąpiła do projektu w ramach  Employee Foundation of the VKR Group by the recommendation of  NB Polska Sp. z o.o., a company in the VKR Group. Z wielką radością została przyjęta przez nas wiadomość o otrzymaniu dotacji na doposażenie sali lekcyjnej nr 109. Wsparcie finansowe pozwoliło nam zakupić meble, rolety oraz zabudowę tablicy interaktywnej. Tym samym spełniło się marzenie uczniów o nauce i zabawie w pięknie urządzonej klasie. Szkolny świat stał się jeszcze bardziej radosny. Okazana przez Fundację  hojność  jest dowodem na to, że wspólnie przyczyniamy się do podnoszenia poziomu kształcenia i wychowania naszych podopiecznych.    
     Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 9, nauczyciele wraz z całą społecznością  uczniowską  składają serdeczne podziękowanie  przedstawicielom  Velux,  Employee Foundation of the VKR Group by the recommendation of  NB Polska Sp. z o.o., a company in the VKR Group, którzy przyczynili się do realizacji tego projektu.
 Wyrażając swą wdzięczność za wielkie serce i dobrą wolę życzymy wielu sukcesów i powodzenia w realizacji życiowych zamierzeń.


Serdeczne podziękowania dla Państwa Agnieszki i Dariusza Gulczyńskich za ufundowanie drzwi z futryną, oraz dla Państwa Magdaleny i Andrzeja Hurysz za ufundowanie blatów do ławek i krzeseł dla uczniów.


Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego