Świąteczne spotkanie

Galeria > 2013/2014

Dnia 18.12.2013 r. po raz kolejny uczniowie naszej szkoły zostali zaproszeni na rejonowe spotkanie członków Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Gnieźnie. Okres świąteczny jest dla wszystkich okazją do refleksji nad przemijającym czasem i czynienia dobra - jest to czas by innym dawać radość i miłość. Przedstawienie bożonarodzeniowe w wykonaniu naszych uczniów sprawiło wielką przyjemność Seniorom i honorowym gościom, wśród których nie zabrakło posłów na Sejm i przedstawicieli lokalnych władz. Dzieci spotkały się z Gwiazdorem otrzymując od niego słodkie upominki a od uczestników spotkania gromkie brawa. Dzielenie się opłatkiem i życzenia świąteczne nadały uroczystości charakter wigilijnego spotkania w gronie bliskich sobie osób.