Powitanie wiosny

Galeria > 2013/2014

Klasy 4 - 6

Dnia 21 marca odbył się Dzień Samorządności. Całemu przedsięwzięciu patronował Samorząd Uczniowski. Tego dnia uroczyście powitaliśmy wiosnę. Klasy 4-6 wzięły udział w rozmaitych zajęciach sportowych i artystycznych oraz licznych konkursach. Wielu emocji dostarczyły zawody sportowe rozgrywane w sali gimnastycznej pt."SPRING BASKETBALL SHOW". W rywalizacji sportowej wzięły udział sześcioosobowe zespoły z każdej klasy. W ramach zajęć plastycznych przedstawiciele każdej klasy wykonywali palmy wielkanocne, mazurki, koszyczki oraz ozdabiali pisanki. Wszystkie prace były bardzo kolorowe i przepięknie wykonane. Ciekawie i zachwycająco przedstawiciele klas prezentowali się w przebraniu "Pani - Pan Wiosna". Wielu pozytywnych wrażeń dostarczył udział w licznych konkursach: karaoke, quizie wiosennym i języka angielskiego oraz dyktandzie o Złotą Stalówkę SP 9. Uczniowie prezentowali wiosenne rymowanki. Dzień zakończył się paradą na boisku szkolnym oraz wręczeniem przez Panią Dyrektor nagród i dyplomów. Przystępując do organizacji tego dnia założyliśmy, że uczniowie powinni w tym dniu świetnie się bawić. Ten cel został osiągnięty. Młodzież stanęła na wysokości zadania, aby przygotować całą uroczystość. Wszyscy bawili się znakommicie. Dzień był bardzo udany a uczniowie zadowoleni z tak spędzonego w szkole czasu. Na wielu twarzach gościł uśmiech i widać było ogromną radość.

Klasy 1 - 3

21 marca to pierwszy dzień wiosny. W naszej szkole uczniowie klas początkowych przywitali tę porę roku aktywnie pod hasłem "Wiosną zdrowo, na sportowo". Klasy I i III rywalzowały w zawodach sportowych, a klasy II rozegrały turniej w "Dwa ognie". Wszyscy uczniowie rozwiązywali krzyżówki i zagadki oraz przygotowywali plakaty o zdrowej żywności. Po zawodach przeszliśmy w korowodzie z Marzannami. Powitaliśmy wiosnę sportowo i wesoło.