Koncert kolęd i pastorałek

Galeria > 2014/2015

Grudniowa noc z kolędą do nas przyszła.

10 grudnia odbył się koncert kolęd i pastorałek. Gośćmi zaproszonymi byli rodzice, dziadkowie i nauczyciele. Na scenie pojawiły się Aniołki z klas I, laureaci konkursu na najpiękniej zaśpiewaną kolędę, zespół wokalny, kolędnicy z gwiazdą oraz pani J. Jatczyńska. Prowadzący koncert zachęcili widownię do wspólnego śpiewania. Piękne kolędy wprowadziły wszystkich w wyjątkowy, świąteczny nastrój.
Koncertowi towarzyszył kiermasz świątecznych ozdób przygotowanych przez uczniów klas 1-6. Dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony na zakup upominków a także artykułów spożywczych dla uczniów i ich rodzin znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej oraz na opłacenie czesnego i zakup przyborów szkolnych dla 6-letniej dziewczynki z Afryki objętej przez naszą szkołę projektem „Adopcja na odległość”.
Specjalnie dla naszych gości została otwarta kawiarenka świąteczna, w której można było skosztować pysznych ciast wykonanych przez mamy i babcie oraz pierniczków upieczonych przez uczniów na zajęciach dodatkowych.
Na koniec prowadzący Kornelia Pawłowska z kl. 4c i Krzysztof Matysiak z kl. 6d złożyli przybyłym gościom życzenia z okazji nadchodzących świąt Bożego Narodzenia.