Jasełka w kościele

Galeria > 2014/2015

Po bardzo ciepłym przyjęciu naszych szkolnych jasełek przez społeczność szkolną, postanowiliśmy wystawić je także dla naszych rodziców, dziadków i przyjaciół. Tym razem skorzystaliśmy z zaprosin ks. proboszcza Krzysztofa Walkowskiego i w niedzielę 11 stycznia, po Mszy św. o godz. 12.30, wystąpiliśmy w kościele p.w. bł. Bogumiła.
Mali aktorzy z kl. 2b i 2d kolejny raz w przepiękny sposób wcielili się w postacie polskich Świętych. W bardzo prostych słowach, ze śpiewem na ustach i w tańcu przekazali wszystkim obecnym w kościele kilka ważnych prawd, których piękną puentą były wypowiedziane na koniec słowa Maryi: „Bo tak naprawdę to przecież Wasza świętość sprawia, że Jezus rodzi się dziś w Waszych sercach!”.
Przedstawienie przygotowały panie: Ewa Zachwieja i Katarzyna Posłuszny.