Szkolne Jasełka

Galeria > 2014/2015

Świąteczne spotkanie

W piątek 19 grudnia spotkaliśmy się wszyscy razem: uczniowie ze swoimi nauczycielami, by wspólnie dzielić się radością z nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia. W świątecznym nastroju obejrzeliśmy przygotowane przez uczniów kl. 2b i 2d pod kierunkiem pani Ewy Zachwiei przedstawienie pt. „Aureola”. Ta bożonarodzeniowa opowieść o tym, jak Święci prowadzą nas do Maleńkiego Jezusa, spotkała się z bardzo ciepłym przyjęciem zarówno przez uczniów najmłodszych, jak i tych z klas starszych.

Po przedstawieniu miało miejsce rozwiązanie świątecznych konkursów oraz nagrodzenie zwycięzców. Na zakończenie laureaci konkursu kolęd zaprezentowali przed całą szkolną społecznością swoje przepiękne wykonanie kolęd i pastorałek.