Pasowanie

Galeria > 2012/2013

25 października 2012 r. odbyła się uroczystość pasowania pierwszoklasistów. Do społeczności uczniowskiej przyjęto 125 uczniów. Maluchy złożyły ślubowanie w obecności Prezydenta Miasta Gniezna Pana Jacka Kowalskiego, Gości, Rodziców, Dziadków, Nauczycieli i Dyrekcji Szkoły. Prezydent Miasta Pan Jacek Kowalski życzył Pierwszoklasistom wielu sukcesów w szkole, przyjaciół, wspaniałych nauczycieli a Rodzicom radości z osiągnięć ich pociech. Do życzeń dołączyły się również Dyrektor pani Arleta Wojdanowicz i Przewodnicząca Rady Rodziców Pani Magdalena Hurysz. Oficjalną część spotkania zakończyło wręczenie pierwszoklasistom pamiątkowych dyplomów i książeczek ufundowanych przez Prezydenta Miasta Gniezna. Uroczystość pasowania przygotowali uczniowie kl. III b i kl. III d pod kierunkiem Pani Katarzyny Posłuszny i Pani Hanny Różak. Wśród wróżek i elfów, przy dźwiękach skocznej muzyki oraz popisach wokalnych chóru szkolnego maluchy poczuły się szczęśliwe i bezpieczne. A przepowiedziała im to starsza koleżanka Wiktoria Różak, zapraszając je do Krainy Szczęścia w Szkole Podstawowej nr 9.