Każdy ma talent

Galeria > 2014/2015

4 marca 2015 w naszej szkole odbył się VI Przegląd Scena Szkolna pod hasłem ,,Każdy ma talent’’. Tego dnia gościliśmy Nauczycieli, Rodziców, Opiekunów i utalentowanych Uczniów gnieźnieńskich szkół podstawowych: SP2, SP3, SP5, SP6, SP8, SP12, SP9.
Na scenie pojawili się młodzi artyści, którzy zaprezentowali swoje umiejętności artystyczne: wokalne, muzyczne, taneczne, gimnastyczne, plastyczne. Zebrani mieli okazję zobaczyć wspaniałe widowisko, piękne kostiumy sceniczne i niezwykłe rekwizyty.
Wszyscy Uczniowie perfekcyjnie zaprezentowali swoje umiejętności. Wyróżnienia otrzymali:
- Nicola Szymańska ze Szkoły Podstawowej nr 2
- Laura Skiba ze Szkoły Podstawowej nr 3
- Tomasz Urbaniak ze Szkoły Podstawowej nr 5
- Laura Kurowska ze Szkoły Podstawowej nr 6
- Aleksandra Majsner ze Szkoły Podstawowej nr 8
- Maksymilian Kolski ze Szkoły Podstawowej nr 9
- Trio wokalne ze Szkoły Podstawowej nr 12
Serdecznie dziękujemy Sponsorom i Wszystkim, którzy pomogli nam w realizacji tego przedsięwzięcia.
Mamy nadzieję, Drodzy Uczniowie, że ten dzień będzie dla Was początkiem wielkiej scenicznej kariery.

Zapraszamy za rok na VII Przegląd Scena Szkolna.