Szkoła Podstawowa Nr 9 w Gnieźnie

Idź do spisu treści

Menu główne

Drzwi Otwarte

Galeria > 2012/2013

W minioną środę po raz kolejny drzwi Szkoły Podstawowej nr 9 stały otworem. Gości powitała dyrektor szkoły - Pani Arleta Wojdanowicz, która zaprezentowała placówkę oraz omówiła zasady przyjmowania uczniów. Dzień Otwarty to świetna okazja do poznania szkoły, nauczycieli i oferty edukacyjnej. Przyszli pierwszoklasiści wraz z rodzicami mogli zwiedzić sale lekcyjne wyposażone w nowoczesne pomoce dydaktyczne, sale komputerowe, świetlicę, stołówkę, bibliotekę, salę zabaw i salę gimnastyczną. Zostały zaprezentowane prace uczniów oraz ich osiągnięcia. Był też czas na  pytania rodziców, na które z chęcią odpowiadali dyrektorzy, pedagog szkolny i nauczyciele. Uśmiechnięte maluchy zostały obdarowane drobnymi upominkami. Każde dziecko otrzymało  tarczę SP9, słodycze, gazetkę szkolną „Wiadomości pełne radości” oraz okolicznościowy folder. Niewątpliwą atrakcją dla przyszłych pierwszoklasistów, była prezentacja pięknego przedstawienia w wykonaniu uczniów ze Szkolnego Koła Teatralnego.  
Tradycją Drzwi Otwartych stało się wręczanie statuetek „Przyjaciel Szkoły”, otrzymują je ludzie wyjątkowi o wielkich sercach. Tegoroczna statuetka trafiła do
firmy Velux, która zasponsorowała wyposażenie jednej z sal lekcyjnych. Statuetkę odebrali przedstawiciele firmy - dyrektor Piotr Węglarz, pani Justyna Głowska i pani Aurelia Andrzejczak.
Dzień otwarty pozwolił rodzicom i dzieciom poznać naszą szkołę i jej otoczenie.
Zapisy na rok szkolny 2013/2014 do klasy pierwszej (rocznik 2006 i 2007) są prowadzone w sekretariacie szkoły w godz. 8.00-15.00 ul. Staszica 5 w Gnieźnie. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące oferty szkoły, programu edukacyjnego oraz zajęć dodatkowych.
Zapraszamy!


Szkoła Podstawowa nr 9
ul. Staszica 5,
62-200 Gniezno
tel. 61 426 51 13

zobacz film

Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego