Rajd rowerowy

Galeria > 2012/2013

Dnia 9.05.2013r. został zorganizowany rajd rowerowy na Lubochnię dla uczniów kl. 6b. Celem rajdu było poznanie ciekawych okolic Gniezna, rozwijanie zainteresowania turystyką rowerową oraz kształtowanie nawyku aktywnego wypoczynku. Poprzez zmaganie się ze zmęczeniem uczniowie poznali jak można pokonywać własne słabości. Wspólne gry i zabawy rekreacyjne pogłębiły integrację z nauczycielami i rówieśnikami oraz były niezapomnianym przeżyciem dla uczniów. Rajd stanowił barwną lekcję wychowania fizycznego i stał się inspiracją do samodzielnego zagospodarowania czasu wolnego podczas zbliżających się wakacji. Opiekunkami rajdu były: p. M. Borkowska, p.  M. Sztyma i p. A. Ignaszak – nauczyciele wychowania fizycznego.