Szkoła Podstawowa Nr 9 w Gnieźnie

Idź do spisu treści

Menu główne

Zimowisko

Galeria > 2011/2012

Ferie w szkole też mogą być udane!

W pierwszym tygodniu ferii tj. od 13 do 17 lutego w naszej szkole spotykali się uczestnicy półkolonii. Było nas 26, w tym troje opiekunów.
Codziennie czekały na nas miłe atrakcje, pogoda też dopisała. Mogliśmy spędzać czas na spacerze w typowo zimowej aurze, urządzać konkurs na najciekawsze budowle ze śniegu oraz wyścigi saneczkowe, zjeżdżać na sankach z górek na „Łazienkach”.
W wolnych chwilach korzystaliśmy z komputerów szkolnych, przygotowywaliśmy upominek walentynkowy dla najbliższych. Mieliśmy też możliwość rozwijać swoje zainteresowania sportowe w sali gimnastycznej. Rozgrywki w „Dwa ognie” wzbudziły duże emocje! Kto nie grał, kibicował ile sił w gardle?
Dużym zainteresowaniem cieszyły się warsztaty plastyczne organizowane przez Muzeum Archidiecezjalne w Gnieźnie. Pod okiem specjalisty wykonywaliśmy portrety współuczestników. Ogromną atrakcją był seans filmowy w kinie „Helios”. Film pt. „Alwin i wiewiórki” wywołał dużo uśmiechów i radości wśród wszystkich widzów.
Jak zwykle nie zawiodły Panie z Biblioteki Publicznej przy ul. Staszica, które przygotowały niezwykle ciekawą podróż w świat wyobraźni. Ugościły nas także słodyczami, za co serdecznie dziękujemy!
Pyszne  jedzonko przygotowywały nasze panie kucharki. Bardzo się starały, kiedy przychodziliśmy głodni i zziębnięci czekał na nas zawsze pyszny obiad z niespodzianką (deserem). Śniadania też były bardzo smaczne i urozmaicone. Niektórzy z nas brali po kilka dokładek!
Szkoda, że czas tak szybko minął. Mamy nadzieję spotkać się Latem!


Opiekunowie:
Katarzyna Nowicka, Piotr Adamski i Dariusz Januchowski

Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego